Napoli, Sorrento

Otselend Tallinnast 06.09 kuni 04.10.2017! Hind alates 469.-
Lennud toimuvad lennukompaniiga Smartlynx 

Toitlustus pardal lisatasu eest pardamenüü alusel. Lubatud pagasimäär iga reisija kohta on 15 kg äraantavat pagasit,
mille mõõtmed ei ületa 115/70/40 cm, ja 5 kg käsipagasit, mille mõõtmed ei ületa 56/45/25 cm.

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil

Villa Tina3* (Ischia) hommikusöögiga, hind al. 469.-
Villaggio Costa Alta 3* (Sorrento) söökideta, hind al. 475.-
Aurhotel 3* (Baia Domizia) hommikusöögiga, hind al 485.-
Giulivo Hotel & Village 4* (Baia Domizia) hommikusöögiga, hind al. 535.-
BNS Hotel Francisco 4* (Baia Domizia) hommikusöögiga, hind al. 585.-
Mediterraneo Park Hotel Terme 4* (Ischia) hommiku- ja õhtusöögiga, hind al. 615.-
Continental Mare 4* (Ischia Porto) hommikusöögiga, hind al. 805.-
Grand Hotel Excelsior Terme 5* (Ischia) hommikusöögiga, hind al. 1075.-
... ja palju teisi 2*, 3*, 4* ja 5* hotelle

Küsi täpsemat infot  konkreetse väljumise kohta meie
reisikonsultandilt tel. 565 644 28 või info@baltictravel.ee

Hinnad sisaldavad:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile
- reisiesindaja teenuseid

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid

Kuurortid
 
Sorrento on tuntud oma vanalinna ja kaunite vaadetega. Linnas on palju suveniiripoekesi, kus pakutakse kohalikku käsitööd: keraamika, pits ja mosaiigiga ehted. Peamine puudus on see, et linnal pole randa, kuid see kompenseeritakse kohvikute, restoranide ja ööeluga. Kui ikkagi soovitakse meres supelda, siis laskudes kaljust alla sadamasse, võib jõuda Marina Piccola ja Marina Grande randadesse. Kuid seal peab veemõnusid nautima jahtide ja kaatrite läheduses. Peale Sorrento kauni vanalinna soovitakse puhkajatel külastada Püha Franciscuse kirikut. See kirik on tuntud oma kontsertidega suvehooajal, mil siin esinevad maailmakuulsad klassikateoseid esitavad solistid ja koorid.
Veel üks kuulus vaimukoda on muljetavaldavate maalidega kaunistatud Duomo kirik.
Väike värviline külake Massa Lubrense meelitab turiste oma rahu ja autentsusega.
Siin, Sorrento poolsaare sopis, on juba ammu tegutsenud itaalia kalurid, kuid nüüd on see mänglev linn oma suurepäraste kohalike pitsakohvikutega.
Umbes 20 minutit auto- või bussisõitu ja avaneb kaunis Nerano rand. Kohapeal on võimalik üürida toole, päikesevarje ja külastada baare. Siin on imelised tingimused suplemiseks läbipaistvas vees. Sealt võib suunduda edasi väikse ja rahuliku Baia di Ieranto rannani, kust on näha Capri saart. Capri saarele on tihe kiirlaeva ühendus, laevasõit kestab orienteeruvalt 40min.
Sorrento piirkonna elanikud soovitavad kohaliku ajaloo ja kultuuri vastu huvi tundvatele puhkajatele külastada kõrgetel kaljudel asuvat Vico Equense’t. Linnake koosneb 16-st eraldi külakesest ja nagu väidavad kohalikud, erineb iga küla teisest oma kultuuri ja traditsioonidega ning eriti toiduga. Turistidele soovitatakse külastada kuulsaimat pizzeria’t Itaalias - Pizza Metro. Selles linnas on alati olnud vähemalt üks Michelini tärniga restoran.
Linnas on ka botaanikaaed ja mineraalide muuseum. Kaljult alla laskudes jõutakse randa, mis on jaotatud kolmeks.Kuldset liiva siin ei ole, kuid mugavaks puhkuseks võib rentida rannatoole ja päikesevarje.
Sorrento kõrval asub Sant Agnello, mis on vaiksem kui teistes linnades asuvad kuurortid. Kesklinn on hubane, kitsad tänavad, restoranid ja kohvikud nagu Itaaliale omane. Silmailu pakub renessansihõnguline atmosfäär. Kesklinna lähedal on näha Vesuuvi vulkaanipurske tagajärgi – matkarada viib vulkaanipurske teekonna juurde

Maiori
Maiori - üks muljetavaldavamaid peatusi Amalfi rannikul. Maiori kuurorti eripäraks on liiva- ja kivirand, mis kulgeb piki merd pea kilomeetri pikkuselt. Linn ise on L-kujuga ja sellise asetuse tõttu keeb kogu elu rannikul. Rannast eemal on suurepärased restoranid, kohalikud poekesed ja keskaegsed kirikud. Linnaga tutvuda soovivatele turistidele soovitatakse külastada IX sajandil ehitatud San Nicolas de Toro Plano lossi, samuti värviliste maalidega kaunistatud Santa Maria de Oleary kloostrit. Enamik turiste leiab endale meelelahutust rannas, eriti siis, kui plaanis on päike, meri ja aktiivne veesport. Siin võib tegeleda süvasukeldumise, purjetamise, lohesurfamise, ujumise ja süstasõiduga. Kuigi rannajoon on pikk, ei ole siin eraldi lastele suunatud meelelahutusi, kuid leidub siiski väikseid mänguväljakuid ja veeatraktsioone.

Baia Domizia
Gaeta lahe äärne väike kuurort Baia Domizia võlub hämmastava liivaranna ja heade roogadega. Vaikse linna maastikku kaunistavad ka liivaluited. See kuurort sobib eriti hästi  lastega peredele. Siin leivad endale tegevust nii väikesed kui suured. Rannikuala jaguneb eraldi randadeks. Mõnede randade juurde pääseb autoga, kuid enamus on jalutuskäigu kaugusel. Mererannas renditakse lamamistoole ja päikesevarje, on olemas basseinid, laste atraktsioonid, rannavõrkpalli-, tennise- ja jalgpalliplatsid. Enamikes randades on olemas riietuskabiinid.

Kuurortis leidub ohtralt restorane ja kohvikuid. Põhitoit on värskelt püütud merekala. Paljudest mereäärsetest restoranidest avanevad suurepärased vaated, kus turistidele pakutakse ka kohalikku juustu mozzarella’t, mida kasutatakse rohkelt ka pitsakattes. Kohaliku toidu juurde soovitatakse kohalikku veini. Muide kohalikud viinamarjaistandused on puhkajatele avatud ja nende külastus võib pakkuda suurepärast meelelahutust.

Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisid. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.