Kreeka,Patra
Peloponnesose poolsaar on suurepärane reisisihtkoht rannapuhkuseks, matkamiseks, sportimiseks või ajaloo- ja kultuuriringreisiks.
Otselennud Tallinnast Polepennose poolsaarele.

Lennud lennukompaniiga Smartlynx.

Reisid Peloponnesose poolsaarele toimuvad:
Juunis - juulis: 05.06, 12.06, 19.06, 26.06 ja 06.07
Septembris: 05.09, 12.09, 19.09, 26.09
Oktoobris: 03.10, 10.10

Sooduspakkumise hinnanäide ühele inimesele kahekohalises toas nädalasel reisil.
Hind alates:


Koralli Beach Apartments 3*  hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 375.-
Aithiro Hotel 2*+ hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 410.-
Niforeika Beach 3 *  hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 427.-
Pavlina Beach 4* hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 462.-
Poseidon 3* hommiku- ja õhusöökidega, hind al. 465.-
Tzaki 3* hommikusöökidega, hind al. 485.-
Naiades Villas Apartments 3* söökideta, hind al. 509.-
Almira 3* hommikusöökidega, hind al. 509.-
Poseidon Palace 5*- hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 575.-
Mare del Suites 4* hommikusöökidega, hind al. 639.-
Aldemar Olympian Village Family Resort 5* hommiku- ja õhtusöökidega, hind al. 651.-
Grecotel Lakopetra Beach 4* kõik hinnas, hind al. 679.-
Airotel Achaia Beach 4* kõik hinnas, hind al. 685.-
Aldemar Royal Olympian Luxury Resort 5* hommikusöökidega, hind al. 693.-
Grecotel Olympia Oasis 4*+ kõik hinnas, hind al. 949.-

Valikus veel palju erinevaid 2*, 3* 4* 5* hotelle
Küsi täpsemat infot ja pakkumist  info@baltictravel.ee, tel.565 644 28

 

Hinnad sisaldavad:
- edasi-tagasi lennupileteid algusega Tallinnast
- lennujaama transfeerid sihtkohas
- majutust valitud hotellis vastavalt paketile

- reisiesindaja teenuseid

 

Lisatasu eest:
- reisikindlustus (soovitavalt reisitõrkega)
- kohapealsed ekskursioonid


Kuurortid

Skafida
Skafida
 on väike maaliline külake, kus asub tuntud Aldemar Olympian Village hotellikompleks. See on vaikne piirkond, mis oma võluvate abajate ja taevaliku rannaga pakub tõelist lõdvestumist ja meelerahu. Terrakotakatused ja valgeks lubjatud hooned moodustavad sügavroheliste mändide taustal kauni kontrasti. Peamine tõmbenumber on loomulikult rand, kuid avastamisrõõmu pakub ka vahelduv ja erinevate pinnavormidega maastik.


Patra
Patra - pulbitsev tudengilinn, kus kohtuvad meelelahutus, ajalugu ja kultuur, moodustades põnevaid avastusi pakkuva reisisihtkoha.
Linna avastamist võiks alustada tuntuimalt jalakäijate tänavalt – Ayiou Nikoláou’lt. Sealt juhatavad 192 trepiastet teid vanalinna, kus saate teha romantilise jalutuskäigu kivisillutisega tänavatel ja nautida ajaloolist arhitektuuri. Iseäranis veetlevad on värviküllased uusklassitsistlikud häärberid, mis annavad aimu linna kuulsusrikkast minevikust. Samuti väärib külastamist keskaegne kindlusloss, mis ehitati 6. sajandi teisel poolel antiikse akropoli varemetele. Selle müürid hõlmavad umbes 22 m2 ala ning lisaks ümbritseb ehitist tornidega täiendatud kolmnurkne välisvall. Ajalooliste ehitiste vahel jalutades avanevad teile kaunid vaated kogu linnale.
Akropolist läänepool, „Áno Póli“ (ülalinn) piirkonnas asub Patra Rooma teater, mis ehitati isegi varem kui Ateena Rooma teater (Heroodion 160 pKr). Geograaf Pausanias, kes külastas Patrat 170. aastal, kirjutas: „See on kauneim teater, mida ma eal olen näinud, välja arvatud loomulikult Ateenas".

Meelte ergutamiseks külastage männisaluga kaetud künkakest, mida kohalikud kutsuvad Patra verandaks.
Kesklinnas asub kaks ajaloomälestist, mida mingil juhul ei tohiks kahe silma vahele jätta: püha Andrease kirik, mis on üks suurimaid kogu Balkanil ja linnateater „Apollon“, mis on üks vanemaid ooperiteatreid Euroopas. Selle kavandas 1872. aastal tuntud saksa arhitekt Ernst Ziller.
Patra on üks neid linnu, mis kunagi ei uinu, tuleb vaid järgida selle loomulikku rütmi. Veetke hommikupoolik jalutades mõnel linna väljakutest: Georgiou, Olgas või „Ypsilá Alónia“ (kõrguv platoo) ja nautige meisterlikult taastatud uusklassitsistlikku arhitektuuri. Külastage muuseume, valik on lai, näiteks arheoloogia-, rahvakunsti-, ajaloo-ja etnoloogiamuuseum. Seejärel avastage Patra ostlemisvõimalusi ja varustage end kõigega, mida hing ihaldab. Kui väsimus märku annab, nautige maitsvaid roogi ja lõdvestuge mõnes kohvikus või lokaalis. Õhtu saabudes jälgige kuidas otse linnatänavatele tekivad äkki meelelahutusasutused – käima läheb Patra ööelu.

Külastamist väärib kindlasti ka Dyme müür (mõnikord nimetatakse ka Kalogria kindluseks), Mükeene kultuuri ajast pärinev kindlustatud akropolis, mis asub Patrast vaid 35 km kaugusel edelas. Tegemist on suhteliselt vähetuntud, kuid sellegipoolest äärmiselt olulise arheoloogilise mälestisega. Teile avaneb võimalus vabalt jalutada iidses kindluses, mille legendi järgi ehitas Herakles, imetleda selle aukartustäratavaid vahitorne ja suurejoonelisi väravaid.

Kyllini
Kyllini 
asub Peloponnesose poolsaare läänerannikul, Ilia piirkonnas. Araxose lennujaam jääb vaid 45-minutilise autosõidu kaugusele ning Patrase meresadam 100 km kaugusele. Kyllini piirkonda iseloomustavad Joonia mere kaunid rannad, kus võib näha ka antiikaja mälestisi, mis annavad aimu piirkonna rikkalikust ajaloost. Kyllini künkaid katavad pühad oliivipuud ja sidrunipuude salud. Enamik rannaribasid on ääristatud mändidega.
Piirkonnas leidub ohtralt vaatamisväärsusi nagu näiteks mäetipule püstitatud Chlemoutsi (Kyllini) kindlus, mis on võimsamaid Veneetsia võimu ajal valminud ehitisi. Tänapäevalgi peetakse seda suurepäraseks Veneetsia arhitektuuristiili näiteks Peloponnesose piirkonnas. Muude vaatamisväärsuste seas tasuvad mainimist kindlasti ka Loutra Kyllini – kohalikud mineraalveetermid ja Vlacherna klooster.

Katakolos
(Katakolon) ei leidu just väga palju vaatamisväärsusi, kuid see mida pakutakse, on tõeliselt tähelepanuväärne. Teil on võimalus külastada iidset Olympia linna – maailma esimeste olümpiamängude toimumiskohta aastal 776 eKr. Paik asub Katakolost 25 km ida pool ning see on kantud UNESCO maailma kultuuripärandi nimistusse. Katakolos olete igal sammul ümbritsetud Vana-Kreeka ajaloo parimate näidistega ning kõigile ajaloohuvilistele pakub siinsete aarete avastamine rohkelt põnevust ja rõõmu.

Drepano
Drepano
 on Peloponnesose poolsaarel, Argolida maakonnas asuv väike linnake, mis jääb piirkonna keskusest Nafplio’st vaid 9 km kaugusele. See on kaunis traditsiooniline ranna-asula, mis sobib hästi perepuhkuseks. Tõsiasi, et linn asub väga lähedal nii ajaloolisele Nafpliole kui kosmopoliitsele Tolole, teeb sellest suurepärase turismisihtkoha. Ümberkaudsetest vaatamisväärsustest tasuvad mainimist Veneetsia kindluse varemed ning vanaaegne kivist tuuleveski, mille juures on võimalik teha omanäolisi maastikufotosid.

Kato Achaia asub 23 km Patrasest lääne pool ning 13 km kaugusel Araxose lennujaamast. Läheduses seisavad iidse Dyme linna varemed. Kogu antud piirkond on tohutu teadusliku ja ökoloogilise tähtsusega. Siin asuvad Papa laguun ja Prokopu biotoop. Võimalus on külastada Mükeene hauakambreid Halandritsa’s ja Porteses, samuti Bütsantsi kindlust Skiada küla lähedal ning Paleologose palee varemeid Sarantameri külas. Puhkuseelamuse muudavad täiuslikuks fantastilised ümberkaudsed rannad: Nikiforeika, Alikes, Kato Achaia ja Alissos.


Antud pakkumised on reisikorraldajate Aurinko, Teztour, Kidy Tours, Mouzenidis Travel, Novatours ja Travel Dreams reisidega. Baltic Travel Reisid Oü on reisikorraldajate lepinguline partner.
NB! Broneeringute eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused.